LIKOTOUR - cestovní kancelář

Moko Beach Alexandria Club ****

kufr

Termín:11.06. (Ne) - 18.06. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:998456

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:Ultra All Inclusive

Cena vč. tax: 16 590 Kč

Poloha
Hotel Moko Beach Alexandria Club se nachází v severní části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže (přes pěší promenádu, cca 50 m). Budova hotelu je postavena na mírném svahu stoupající od pobřeží. K pláži se od hotelu sestupuje cca po cca 50 schodech, z restaurace cca po 30 schodech nebo po cestě kolem hotelu.
Další údaje
Od loňského příchodu nového majitele hotel Moko Beach Alexandria Club jen vzkvétá. Řetězec Grifid hotels přinesl vyšší komfort a služby na nejvyšší úrovni, které povyšují dovolenou v tomto hotelu na zážitek. Připočteme-li skvělou polohu v bezprostřední blízkosti pláže, a přitom nedaleko živého centra oblíbeného letoviska Zlaté Písky, bazén, bar a restaurace přímo na pláži a v neposlední řadě přítomnost našich českých animátorů, je jasné, že i letos bude patřit k nejvyhledávanějším kapacitám v naší nabídce.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, televizní koutek, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou a výhledem na moře, snack bar u bazénu na pláži, snack restaurace na pláži, à la carte restaurace na pláži (místa nutno předem objednat), venkovní bazén a dětský bazén se skluzavkami přímo na pláži, sluneční terasa, aquapark pro děti a dospělé (u hotelu Grifid Bolero - cca 500 m), dětský klub v češtině, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé (i v češtině), úschovna zavazadel. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).
Zdarma: Wi-Fi ve všech prostorách hotelu, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat), sportovní aktivity - šipky, boccia, plážový volejbal, aerobik, aqua fitness, zumba, jóga apod.
Za poplatek: trezor v recepci, masáže, aquapark pro děti a dospělé (u hotelu Grifid Bolero, cca 500 m), půjčovna kol, lékař, prádelna, parkoviště.
Ubytování
Pokoje s balkonem (některé s bočním výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem a minibarem (voda, místní nealkoholické nápoje a pivo – sortiment je denně doplňován). Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí.
Stravování
Služby ultra all inclusive 24 hodin zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h v hlavní hotelové restauraci, obědy od 12:30 do 14:00 h v restauraci na pláži, večeře od 18:00 do 21:00 h v hlavní hotelové restauraci), pozdní kontinentální snídani (od 10:00 do 12:00 h), teplé občerstvení v baru na pláži v době od 14:00 do 17:00 h, odpolední občerstvení (káva, čaj, pečivo) v době od 14:30 do 17:00 h, zmrzlina v době od 14:00 do 17:00 h, jednou za pobyt večeře v à la carte restauraci na pláži (místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 00:00 do 24:00 h (24 hodin), v baru na pláži od 10:00 do 17:00 h (pouze místní nápoje), minibar na pokoji - denně minerální voda, místní nealkoholické nápoje a pivo. Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace na večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení).
Animace
Karcoolčin dětský klub v češtině a mezinárodní animační programy pro děti i dospělé
Také v hotelu Moko Beach Alexandria Club Vás v létě 2023 přivítají naši animátoři a ve spolupráci s bulharskými kolegy pro Vás přichystají bohatý program. Čeká Vás spousta zábavy, oblíbené aktivity a trocha pohybu při nenáročném sportu. Samozřejmostí v našich klubových hotelech je Karcoolčin dětský klub, kde budou moci Vaše dítka zažít nespoutanou legraci. Každý den pro ně bude připraveno nové dobrodružství a o nezapomenutelné zážitky je tak postaráno. Večer se můžete rozvlnit v rytmu dětské diskotéky a následný diplomový ceremoniál nesmí chybět. Celodenní zábavu zakončíme večerním představením v podání animátorů či místních umělců.

Animační sezona: 12. 6. - 9. 9. 2023
V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů.
Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.
Doporučení
Od loňského příchodu nového majitele hotel Moko Beach Alexandria Club jen vzkvétá. Řetězec Grifid hotels přinesl vyšší komfort a služby na nejvyšší úrovni, které povyšují dovolenou v tomto hotelu na zážitek. Připočteme-li skvělou polohu v bezprostřední blízkosti pláže, a přitom nedaleko živého centra oblíbeného letoviska Zlaté Písky, bazén, bar a restaurace přímo na pláži a v neposlední řadě přítomnost našich českých animátorů, je jasné, že i letos bude patřit k nejvyhledávanějším kapacitám v naší nabídce.
Pláž
Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů se nachází přímo před hotelem (přes pěší promenádu, cca 50 m). JEDEN SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) v hotelem vyhrazeném prostoru na pláži nebo u bazénu na pláži ZDARMA (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

Moko Beach Alexandria Club ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Zlaté Písky

termín:11.06. (Ne) - 18.06. (Ne) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: Ultra All Inclusive

Moko Beach Alexandria Club
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...