LIKOTOUR - cestovní kancelář

Moko Beach Alexandria Club ****

kufr

Termín:21.08. (Ne) - 28.08. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:998456

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Ultra All Inclusive

Cena vč. tax: 20 990 Kč

Poloha
Hotel Moko Beach Alexandria Club se nachází v severní části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže (přes pěší promenádu, cca 50 m). Budova hotelu je postavena na mírném svahu stoupající od pobřeží. K pláži se od hotelu sestupuje cca po cca 50 schodech, z restaurace cca po 30 schodech nebo po cestě kolem hotelu.
Další údaje
Hotel Moko Beach Alexandria Club (dříve Morsko Oko Garden) má nového majitele, řetězec Grifid Hotels a hotel tak vstupuje do nové éry, která přináší skvělé služby na nejvyšší úrovni. Připočteme-li skvělou polohu v bezprostřední blízkosti pláže, a přitom nedaleko živého centra oblíbeného letoviska Zlaté Písky, bazén a bar přímo na pláži a v neposlední řadě přítomnost našich českých animátorů, vzniká ideální kombinace zaručující báječnou dovolenou.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, televizní koutek, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou a výhledem na moře, snack bar u bazénu na pláži, à la carte restaurace na pláži (místa nutno předem objednat), venkovní bazén s dětskou částí přímo na pláži, dětský bazén se skluzavkami (u hotelu Sentido Marea, cca 150 m), sluneční terasa, aquapark pro děti a dospělé (u hotelu Grifid Bolero - cca 700 m), dětský klub v češtině, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé (i v češtině), úschovna zavazadel. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).
Zdarma: Wi-Fi ve všech prostorách hotelu, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat), jednou za pobyt vstup do aquaparku u hotelu Grifid Bolero (cca 700 m), sportovní aktivity - šipky, boccia, plážový volejbal, aerobik, aqua fitness, zumba, jóga apod.
Za poplatek: trezor v recepci, masáže, aquapark pro děti a dospělé (u hotelu Grifid Bolero, cca 700 m(, půjčovna kol, lékař, prádelna.
Ubytování
Pokoje s balkonem (některé s výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem a minibarem (voda, místní nealkoholické nápoje a pivo – sortiment je denně doplňován). Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí.
Stravování
Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h) v hlavní hotelové restauraci, pozdní kontinentální snídani (od 10:00 do 12:00 h), teplé občerstvení v baru na pláži v době od 14:00 do 17:00 h, odpolední občerstvení (káva, čaj, pečivo) v době od 14:30 do 17:00 h, zmrzlina v době od 14:00 do 17:00 h, večeře v à la carte restauraci na pláži (bez omezení, místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 00:00 do 24:00 h (24 hodin), v baru na pláži od 10:00 do 17:00 h (pouze místní nápoje), minibar na pokoji - denně minerální voda, místní nealkoholické nápoje a pivo. Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace na večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení).
Animace
Karcoolčin dětský klub v češtině a mezinárodní animační programy pro děti i dospělé
Také v hotelu Moko Beach Alexandria Club Vás v létě 2022 přivítají naši animátoři a ve spolupráci s bulharskými kolegy pro Vás přichystají bohatý program. Čeká Vás spousta zábavy, oblíbené aktivity a trocha pohybu při nenáročném sportu. Samozřejmostí v našich klubových hotelech je Karcoolčin dětský klub, kde budou moci Vaše dítka zažít nespoutanou legraci. Každý den pro ně bude připraveno nové dobrodružství a o nezapomenutelné zážitky je tak postaráno. Večer se můžete rozvlnit v rytmu dětské diskotéky a následný diplomový ceremoniál nesmí chybět. Celodenní zábavu zakončíme večerním představením v podání animátorů či místních umělců.

Animační sezona: 12. 6. - 3. 9. 2022
Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být (především na začátku a konci animační sezony) omezeny, může být snížen počet přítomných animátorů či může dojít k jejich dočasnému zrušení.
Doporučení
Hotel Moko Beach Alexandria Club (dříve Morsko Oko Garden) má nového majitele, řetězec Grifid Hotels a hotel tak vstupuje do nové éry, která přináší skvělé služby na nejvyšší úrovni. Připočteme-li skvělou polohu v bezprostřední blízkosti pláže, a přitom nedaleko živého centra oblíbeného letoviska Zlaté Písky, bazén a bar přímo na pláži a v neposlední řadě přítomnost našich českých animátorů, vzniká ideální kombinace zaručující báječnou dovolenou.
Pláž
Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů se nachází přímo před hotelem (přes pěší promenádu, cca 50 m). JEDEN SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) v hotelem vyhrazeném prostoru na pláži nebo u bazénu na pláži ZDARMA (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

Moko Beach Alexandria Club ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Zlaté Písky

termín:21.08. (Ne) - 28.08. (Ne) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Ultra All Inclusive

Moko Beach Alexandria Club
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...