LIKOTOUR - cestovní kancelář

Meliá Grand Hermitage Alexandria Club *****

kufr

Termín:11.06. (Ne) - 18.06. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1025410

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 17 790 Kč

Poloha
Hotel se nachází v centrální části letoviska Zlaté Písky. Je vzdálen cca 150 m od pláže a obklopen zelení.
Další údaje
Luxusní hotel Melia Grand Hermitage Alexandria Club je další klubovou novinkou v naší nabídce, a to hned novinkou pěkně žhavou. Jeho největšími lákadly jsou komfortní ubytování, kvalitní služby, all inclusive, skvělá poloha u písčité pláže a bohaté zázemí zahrnující kromě bazénů, skluzavek a tobogánů, třeba i vlastní lanové centrum. Chybět nebudou ani naši čeští animátoři, kteří Vaše děti zabaví v českém Karcoolčině dětském klubu a program plný zábavy připraví ve spolupráci s mezinárodním hotelovým týmem i pro teenagery a dospělé.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace s terasou, italská restaurace Al Dente, americká restaurace, kavárna, lobby bar, stage bar, bar na pláži, španělský bar, bar u bazénu, venkovní bazén se skluzavkou, dětský bazén, krytý bazén s minerální vodou, aquapark pouze pro hotelové hosty (v provozu od 10:00 do 13:00 h a od 14:00 do 17:00 h), lanový park, dětské hřiště, dětský klub v češtině, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé (i v češtině), sportovní animační programy pro děti, konferenční centrum, business centrum, obchody. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, aquapark, lanový park, stolní tenis, biliár, volejbalové hřiště, lukostřelecké hřiště, šipky, šachy.
Za poplatek: YHI SPA centrum, kadeřnictví, čistírna, parkoviště, pokojový servis. YHI Spa centrum se nachází v tropické zahradě, navržené v asijském stylu. Luxusní centrum nabízí vysoce profesionální služby, používá produkty vyrobené výhradně pro tuto exkluzivní světově proslulou lázeňskou síť. YHI SPA centrum je vybaveno finskou saunou a parní lázní a poskytuje celou řadu kosmetických procedur pro ošetření obličeje a těla, masáže, relaxační programy, včetně relaxační aromaterapie a terapeutické reflexologie. Ošetření YHI Spa reflektuje tradici jihovýchodní Asie a Japonska. Poslední novinkou je mini YHI SPA pro děti (mini masáže aromatické a relaxační, procedury pro obličej a tělo s čokoládou a banánem, pedikúra a manikúra, dočasné tetování).
Ubytování
Pokoje s balkonem (pokoje s bočním nebo přímým výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (sprcha a vana, WC, fén) jsou velmi prostorné, komfortní a klimatizovány (klimatizace zdarma). Jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem (za poplatek) a trezorem (zdarma). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.
Stravování
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:30 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), pozdní snídani v době od 10:00 do 11:00 h, odpolední občerstvení (pizza) v době od 12:00 do 17:00 v itálské restauraci, americké občerstvení v době od 12:00 do 17:00 h, občerstvení (paella) v době od 12:00 do 15:00 h, občerstvení (panini) v době od 11:00 do 17:00 h, zákusky v době od 15:30 do 17:30 h, zmrzlinu v době od 10:30 do 12:30 h a od 14:30 do 17:00 h, tematické večeře, večeře v italské nebo americké restauraci (místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických, nealkoholických a teplých nápojů v lobby baru od 07:30 do 24:00 h, ve stage baru od 20:00 do 23:00 h a v baru u bazénu od 10:00 do 23:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických nápojů a piva v baru na pláži. Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení).
Animace
Karcoolčin dětský klub v češtině a mezinárodní animační programy pro děti i dospělé
Také v hotelu Meliá Grand Hermitage Alexandria Club Vás v létě 2023 přivítají naši animátoři a ve spolupráci s bulharskými kolegy pro Vás přichystají bohatý program. Čeká Vás spousta zábavy, oblíbené aktivity a trocha pohybu při nenáročném sportu. Samozřejmostí v našich klubových hotelech je Karcoolčin dětský klub, kde budou moci Vaše dítka zažít nespoutanou legraci. Každý den pro ně bude připraveno nové dobrodružství a o nezapomenutelné zážitky je tak postaráno. Večer se můžete rozvlnit v rytmu dětské diskotéky. Celodenní zábavu zakončíme večerním představením v podání animátorů či místních umělců.

Animační sezona: 12. 6. - 9. 9. 2023
V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů.
Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.
Doporučení
Luxusní hotel Melia Grand Hermitage Alexandria Club je další klubovou novinkou v naší nabídce, a to hned novinkou pěkně žhavou. Jeho největšími lákadly jsou komfortní ubytování, kvalitní služby, all inclusive, skvělá poloha u písčité pláže a bohaté zázemí zahrnující kromě bazénů, skluzavek a tobogánů, třeba i vlastní lanové centrum. Chybět nebudou ani naši čeští animátoři, kteří Vaše děti zabaví v českém Karcoolčině dětském klubu a program plný zábavy připraví ve spolupráci s mezinárodním hotelovým týmem i pro teenagery a dospělé.
Pláž
Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů se nachází cca 150 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA, slunečníky a lehátka mimo vyhrazený prostor hotelu za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

Meliá Grand Hermitage Alexandria Club *****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Zlaté Písky

termín:11.06. (Ne) - 18.06. (Ne) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: All inclusive

Meliá Grand Hermitage Alexandria Club
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...